KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15243273
nr 1524 3273
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Träsnitt, 4 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Ej signerade, ej numrerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 37x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:17:54
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson